chb.dkOUTLET

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

-28%
Sceptre Gold Serie 606 1/4In
Se flere billeder
Winsor Newton

Sceptre Gold Serie 606 1/4In

UDSALG
84,95 kr118,75 kr
Annonce Køb her
Prisgaranti -5%Prisgaranti -5%
Fri fragt over kr. 499Fri fragt over kr. 499
Hurtig levering 1-3 dageHurtig levering 1-3 dage
Ubegrænset returretUbegrænset returret

Beskrivelse

Winsor Newton Sceptre Gold Serie 606 1/4In. Kategori: Kreativ / DIY > Maling & Tilbehør > Malertilbehør > Pensler > Malerpensler > Winsor Newton Sceptre Gold Serie Malerpensler. Tilbud: nu 84.95 kr. (regalo 28% fra 118.75 kr.) Sceptre Gold Serie 606 er en alsidig pensel, der giver dine kunstprojekter et ekstra pift. Denne flade pensel kombinerer det bedste fra naturens skønhed og moderne teknologi med en blanding af mårhår og syntetiske fibre, hvilket giver både fleksibilitet o Køb hos Rito.dk.

Dele af indholdet på denne side kan være genereret med hjælp fra AI.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Sceptre Gold Serie 606 1/4In.

Hvad koster Sceptre Gold Serie 606 1/4In?

Sceptre Gold Serie 606 1/4In koster 84,95 kr.

Hvilket mærke står bag Sceptre Gold Serie 606 1/4In?

Sceptre Gold Serie 606 1/4In er fra mærket Winsor Newton.

Hvad er EAN / Produktid for Sceptre Gold Serie 606 1/4In?

EAN / Produktid for Sceptre Gold Serie 606 1/4In er 094376863109.

Hvilken kategori tilhører Sceptre Gold Serie 606 1/4In?

Sceptre Gold Serie 606 1/4In findes i kategorien Kreativ / DIY > Maling & Tilbehør > Malertilbehør > Pensler > Malerpensler > Winsor Newton Sceptre Gold Serie Malerpensler.

Hvor kan jeg købe Sceptre Gold Serie 606 1/4In?

Du kan købe Sceptre Gold Serie 606 1/4In hos Rito.dk.

Er Sceptre Gold Serie 606 1/4In på tilbud?

Ja, Sceptre Gold Serie 606 1/4In er sat ned fra 118,75 kr til 84,95 kr – en besparelse på 28%.

Du er måske interesseret i